Gizlilik politikası

Gizlilik politikası

Gizliliğiniz bizim çok önemlidir. Sizin için de ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Size ait olan bilgilerle ne yapabileceği hakkında elimizden geldiğince açık ve anlaşılır olmanın bilincindeyiz. Web sayfamız aracılığı ile herhangi bir Kişisel Bilginizi iletmeniz halinde bu bilgiler Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanılacaktır. Bu gizlilik politikamız, web sitemizin tamamında uygulanmakta ve bu şartlar zaman zaman değişebilmektedir.

Radyo Time,

  • Adınız, soyadınız, adresiniz, yaşınız, telefon ve e-posta adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi,
  • Ülke-Lokasyon bilgilerinizi

toplayabilir.

  • Radyo yayını gerçekleştirmek,
  • Web sitemizi ne şekilde kullandığınıza ve lokasyon bilgilerine dair analiz yapmak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Web sitemizi güncel hale getirmek,
  • Destek ve iletişim bildirimleri ile ilgili sizleri bilgilendirmek üzere e-postaları periyodik olarak gönderebilmek

amacı ile kullanabilir.

Bu web sitesini kullanmakla, bu Gizlilik Politikasında belirtilen hususları kabul etmiş, bilgilendirilmiş ve yukarıdaki hususlarda izin vermiş sayılırsınız.

Güvenlik

Radyo Time, bilgilerinizin gizli kalmasını temin etmek için elinden gelen çabayı gösterir. Bu nedenle, kişisel bilgileriniz şifrelenmekte ve 3.Sahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Veri gönderdiğiniz formlarımız, iletim sırasında şifreli bir iletişim kanalı olan 128 Bit SSL (Güvenli Soket Katmanı)ile korunmaktadır. Söz konusu bu bilgiler bize ulaştığında, bu bilgiler olağan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarımıza uygun olarak korunacaktır. SSL’den yararlanabilmek için Web tarayıcınız SSL’i desteklemeli ve tarayıcınızdaki SSL opsiyonlarını faal hale getirilmelidir. Kişisel bilgisayarınızın güvenliğinin sağlanması sizin sorumluluğunuzdadır, 3.Şahıslar ve bilgisayarınız aracılığı ile doğabilecek her türlü güvenlik açıklarından Radyo Time sorumlu değildir.

Verileriniz, ancak iş sürecimizin ihtiyaçları veya yasal zorunluluklar için gerekli olduklarını hatırlatır ve gerektiği sürece saklanacağını bildiririz. Gizlilik Politikamız’da belirtilen içerikler dışında herhangi bir kişisel bilginiz sitemizde ve sunucularımızda kesinlikle saklanmamaktadır.

Radyo Yayını

Web sitemiz shoutcast v2 sistemi kullanılarak streaming (canlı yayın) yapmaktadır.

Kullanım Şartları

Bu web sitesini kullanmakla, bu Gizlilik Politikasında belirtilen hususları kabul etmiş, bilgilendirilmiş ve yukarıdaki hususlarda izin vermiş sayılırsınız. Radyo Time, Gizlilik Politikası ve mevzuatlarda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.