Burcu Güneş ‘Bir Kadın’ Yayında!

Burcu Güneş ‘Bir Kadın’ Yayında!
  • 0
  • 580
  • 14 Nisan 2020
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Türkiye’nin en güçlü kadın seslerinden Burcu Güneş, müzik sektöründe kalıcı izler bırakan projelerine bir yenisini daha ekleyerek sevenlerini çok bekletmeden yeni şarkısını yayınladı.

Kısa bir süre önce ”Kıyasıya” şarkısının yanı sıra çok sevilen bir televizyon dizisinin müziklerine imza atan ”Burcu Güneş” yeni şarkısı ”Bir Kadın” ile sevenleriyle buluştu.

Burcu Güneş, sözü ve müziği Ravi İnciöz, Buket İnciöz ve Cüneyt Tek’e aranjesi Okan Akı’ya ait olan şarkısıyla; yüreği aşktan yana incinmiş, zarar görmüş kadın hayranlarının içine güneş gibi doğarak kalplerindeki en derin hikayelerine temas etti.

”Bir Kadın” şarkısının eşsiz hikayesini özgün sesiyle harmanlayan Burcu Güneş, güçlü bir ruha ve yaradılışa sahip kadınların başkalarından zarar görmüş, yorulmuş, vazgeçmiş, yıpranmış ruhlarına yeni şarkısı eşliğinde su serpecek.

Ahmet Can Tekin yönetmenliğinde çekilen ”Bir Kadın”ın klibinde ise güzel sanatçı, güçlü duruşuyla birlikte kadının hem naif ve kırılgan halini hem de yıkılamayacak ve susturulamayacak kadar özel bir değer olduğunu izleyicilerine tüm güzelliğiyle ve asaletiyle yansıttı.

Burak Ertaş’ın kapak fotoğraflarını çektiği projede, ”Burcu Güneş”in krapon kağıdından özel olarak hazırlanan çevreye uyumlu ve dönüşümlü elbisesi de dikkat çeken ve titizlikle hazırlanan detaylar arasında yerini aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir