Bahadır Tatlıöz Yeni Projesi İçin Marakeş’te Klip Çekti!

Bahadır Tatlıöz Yeni Projesi İçin Marakeş’te Klip Çekti!
  • 0
  • 271
  • 14 Nisan 2020
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Yayınlamış olduğu projeleriyle her dönem adından sıklıkla söz ettiren başarılı sanatçı Bahadır Tatlıöz yeni projesi ‘Aldırma’ ile sevenleriyle buluştu.

Etnik altyapısı ve etkileyici klibiyle yılın çok konuşulacak projelerinden olacak ‘Aldırma’nın sözü müziği ve düzenlemesi Bahadır Tatlıöz imzası taşıyor.

‘Bahadır Tatlıöz’ sözleriyle olduğu kadar ahengi ve ritmiyle de 2020 yılında fark yaratacak şarkısı ”Aldırma”yı çok bekletmeden müzikseverlere sundu.

Atlantik ve Fas’ı birbirine bağlayarak saklı kalan otantik harikalarıyla bilinen kırmızı şehir Marakeş’te çekilen klibin yönetmenliğini Bahadır Tatlıöz üstlendi.

Görüntü yönetmenliğini Gökhan Fırat’ın üstlendiği klipte Bahadır Tatlıöz’e 10 kişilik bir ekip eşlik etti.

Marakeş’in doğal harikalarının ön planda olduğu klipte tamamen doğal bir kast kullanılarak yerli halk ve turistler klibe eğlenceli görüntüleriyle eşlik etti.

Doğanın muhteşem güzelliğini gözler önüne seren şehirdeki görüntüler şarkıyla harmanlanarak muhteşem bir uyum yakaladı. Ayrıca 19. yüzyılın sonlarına doğru inşa edilen zamanının en büyük sarayı olma özelliğini taşıyan Behia Sarayı ve dünya mirası listesinde yer alan Essaouira şehri de klibe eşlik eden en özel detaylar arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir